Image thumbnail

O nas

Firma Radziowi pojawiła się na rynku w 2016 roku w wyniku zamiłowania do naturalnych produktów oraz potrzeby promowania zdrowego stylu życia. Firma szybko zaczęła się rozwijać, podbijać rynek i nawiązywać współpracę z producentami oraz dystrybutorami z różnych części świata. Doświadczenie i wysoka jakość to cechy, które definiują naszą markę.

Jesteśmy bezpośrednim importerem i dystrybutorem wielu produktów, tych rodzimych jak i nowości ze świata. Bakalie, nasiona, sól, zamienniki cukru oraz suplementy diety. Wszystkie te produkty sprowadzamy z przeróżnych  zakątków świata, dbając o to aby oczekiwania naszych klientów były w pełni zaspokajane.

Zdecydowana większość naszych produktów pochodzi od producentów oraz z importu bezpośredniego, dzięki czemu możemy zaoferować bardzo konkurencyjne ceny. Na co dzień współpracujemy z wieloma polskimi i europejskimi firmami. Z wielką pasją i zamiłowaniem do zdrowej żywności dbamy o to, aby na rynki, polski i zagraniczne, trafiały same najlepsze produkty.

Oprócz importu i dystrybucji wybranych produktów mamy do zaoferowania usługi konfekcjonowania oraz mielenia surowców.

Lata praktyki oraz ciągłe doskonalenie się pozwoliły nam stworzyć zaplecze technologiczne, które dostosowane jest do zapakowania każdego produktu z naszej oferty. 

Do dyspozycji naszych klientów pozostawiamy miłą i profesjonalną kadrę, która zawsze stara się wykonać określone zadanie na jak najwyższym poziomie.

Misją firmy Radziowi Sp. z o.o. jest nieustanne zapewnienie dostępu do zdrowej żywności oraz do produktów, które są elementem zdrowego stylu życia.