Image thumbnail

O nas

Działamy od 2016. Firma RADZIOWI powstała z zamiłowania do naturalnych produktów i zdrowego stylu życia. Działamy w branży zdrowej żywności i zaopatrujemy wiele firm produkcyjnych, sklepów stacjonarnych czy internetowych. Jesteśmy bezpośrednim importerem wielu produktów z naszej oferty, dzięki czemu możemy zapewnić atrakcyjne i konkurencyjne ceny. Przez kilka lat nawiązaliśmy owocne współprace z wieloma firmami. Cieszymy się, że dzięki naszej szybkiej obsłudze zamówień ich biznesy mogą się rozwijać.
Oprócz importu i dystrybucji wybranych produktów, oferujemy też usługę konfekcjonowania produktów pod własną marką oraz usługę mielenia towarów.
Naszą misją jest nieustanne zapewnienie dostępu do zdrowej żywności oraz produktów, które są elementem zdrowego stylu życia. Naszym priorytetem jest wzajemna współpraca i pomaganie naszym klientom w ICH biznesach.


Nasze marki


Posiadamy własne marki ze zdrową żywnością – fivio oraz delifood.
Produkty marki fivio możecie spotykać już w sieciach sklepów tj. Biedronka czy Lidl, gdzie nasz BESTSELLER mąka migdałowa podbiła serca wielu klientów i na stałe zagościła w ich domach.

Fivio jest marką dla każdego, kto chce zdrowo się odżywiać, razem z nią pokazujemy że zdrowo to też smacznie. A dania stworzone z użyciem naszych produktów wcale nie muszą zajmować dużo czasu aby zapewnić pożywny posiłek.

Delifood jest odpowiedzią na potrzeby ekonomiczne klientów. W jej asortymencie znajdują się podstawowe produkty zdrowej żywności w większych zazwyczaj 1kg ekonomicznych opakowaniach, które starczają na dłużej.

Współtworzymy markę foodlab. Razem z Anką Dziedzic tworzymy zdrowe przekąski tj. batony, żelki oraz szeroką linię kremów do smarowania w różnych smakach.
Te wszystkie marki i cały nasz asortyment łączy jedno – WYSOKA jakość i naturalne produkty. Nasi zakupowcy i dział jakości codziennie dba o to, aby Klienci mogli cieszyć się produktami najwyżej jakości.

Jesteśmy właścicielem jednego z pierwszych w Polsce sklepów internetowym ze zdrową żywnością – cosdlazdrowia.pl, gdzie oferujemy produkty marek własnych oraz obcych. Ułatwiamy dostęp do zdrowej żywności przy tym dbając o zdrowie naszych klientów i ich portfel.