Image thumbnail

O nas

Nasza historia rozpoczęła się w 2016 roku, kiedy to z pasji do naturalnych produktów i zdrowego stylu życia powstała firma RADZIOWI. Specjalizujemy się w dziedzinie zdrowej żywności, dostarczając nasze produkty do wielu firm produkcyjnych, sklepów stacjonarnych i internetowych.

Tworzymy zespół doświadczonych profesjonalistów, którzy specjalizują się w imporcie, dystrybucji i kontroli jakości naszych produktów. Jako bezpośredni importer wielu produktów z naszej oferty, możemy zaoferować atrakcyjne i konkurencyjne ceny. Przez lata nawiązaliśmy owocne partnerstwa z wieloma firmami, a nasza szybka obsługa zamówień przyczynia się do rozwoju ich biznesów.

Oprócz importu i dystrybucji oferujemy również usługi konfekcjonowania produktów pod własną marką oraz usługi mielenia towarów. Naszą misją jest nieustanne zapewnianie dostępu do zdrowej żywności i produktów, które stanowią integralną część zdrowego stylu życia. W centrum naszych działań stawiamy na wzajemną współpracę i wsparcie naszych klientów w ich przedsięwzięciach biznesowych. Cieszymy się, że możemy być częścią sukcesu naszych partnerów biznesowych poprzez szybką i efektywną obsługę zamówień.


Nasze marki

Posiadamy własne marki ze zdrową żywnością – fivio oraz delifood.

Produkty marki fivio możecie spotkać już w sieciach sklepów tj. Biedronka czy Lidl, gdzie nasz BESTSELLER mąka migdałowa podbiła serca wielu klientów i na stałe zagościła w ich domach.

Fivio to marka dedykowana każdemu, kto pragnie prowadzić zdrowy tryb życia. Wspólnie z Fivio udowadniamy, że zdrowe odżywianie może być równocześnie smaczne. Dania przygotowane z naszych produktów są nie tylko pożywne, ale również szybkie do przygotowania.

Delifood zostało stworzone w odpowiedzi na ekonomiczne potrzeby klientów. W ofercie znajdują się podstawowe produkty zdrowej żywności, pakowane zazwyczaj w ekonomiczne opakowania o pojemności 1 kg, które starczają na dłużej.

Współtworzymy również markę foodlab, we współpracy z Anką Dziedzic, tworzymy zdrowe przekąski, takie jak batony, żelki oraz różnorodną gamę kremów do smarowania o różnych smakach.

Wszystkie te marki oraz nasz kompleksowy asortyment łączy jedno – wysoka jakość i naturalność produktów. Nasz zespół zakupowy i dział jakości codziennie pracuje nad tym, aby nasi klienci mogli cieszyć się produktami najwyższej jakości.

Jesteśmy właścicielami jednego z pierwszych sklepów internetowych ze zdrową żywnością w Polsce – cosdlazdrowia.pl. Oferujemy zarówno produkty marek własnych, jak i innych producentów, umożliwiając łatwy dostęp do zdrowej żywności, przy jednoczesnej trosce o zdrowie naszych klientów i ich portfele.

Opinie klientów

Roman J.

W tych czasach współpracować z firmą która rzetelnie, szybko oraz przystępnie cenowo wykonuje zlecenia to już rzadkość. Ta firma należy do tych nielicznych. polecam współpracę z Radziowi.pl.

Miłosz S.

Szczerze polecam współpracę z Radziowi.pl, pełen profesjonalizm, zaangażowanie i sporo więcej. Chęć działania, pomocy i otwartość. Brak mi słów aby opisać moją udaną współpracę tą firmą.